Şahan Gökbakar

  0 Hayranı Var
  •   Doğum Yeri: İzmir, Türkiye
  •  Doğum Tarihi: 22 Ekim 1980
Şahan Gökbakar , 1980 İzmir doğumlu komedyen , oyuncu  , senarist ve yapımcıdır . Okul hayatına 1987 yılında başlayan Şahan 2002 yılında mezun olduğu Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Tiyatro Bölümünü bitirene denk Ankara ' da yaşamıştır . Tiyatro bölümünün yetenek seçme sınavlarında 400 kişi arasından ilk 3 ' e girmeyi başarmıştır . Mezun olduktan sonra İstanbul ' a taşınan Şahan , bir süre çeşitli ajanslarda oyunculuk seçmelerinde şansını denedikten sonra kendi yazıp hazırladığı Zıbın isimli bir kısa komedi programı ile televizyon dünyasına ilk adımlarını atar . O dönemde Tarih 2004 ' ü göstermekteydi .

Daha sonra çeşitli tiplemeler ve hazırladığı komedi şovlar ile adını yavaş yavaş duyurmaya başlamıştır . 2005 yılında dikkat Şahan Çıkabilir isimli program ile büyük kitlelere ulaşan Şahan , Recep İvedik tiplemesinin de ilk adımlarını bu programda atmıştır .

Ve artık seneler 2008 yılını gösterdiğinde Recep İvedik filmi ile sinema dünyasına merhaba diyen Şahan , gişe rekorları kırarak büyük başarı elde etmiştir . Son olarak 16 Şubat 2017 tarihinde Reecep İvedik 5 filmi ile seriye devam edilirken Recep İvedik 6 ' nın da en geç 2019 ' da sinema severler ile buluşacağı müjdesi verildi.

Şahan özel hayatında Selin Gökbakar ile evlidir ve çiftin 2 çocuğu bulunmaktadır . Babasını henüz çok küçükken 8 yaşında trafik kazasında kaybetmiştir...

Dilerseniz Şahan Gökbakarın son filmi Recep İvedik 5 izle göz atabilirsiniz...

Bu yazı BuVuFilmizle.com adminleri tarafından yazılmıştır. Bu yazımızı alıntı yapmak isteyenler lütfen kaynak gösteriniz.