Spider Man'in Düşmanı Venom Geliyor

Spider Man'in Düşmanı Venom Geliyor

09 Şubat 2018

725 Okunma

Marvel'in anti-kahramanı Venom azılı düşmanı Spider Man için Geliyor.

Marvel' in dünyası yeni bir karakter ile büyümeye devam ediyor. Ancak bu seferki alışılmışın dışında bir anti-kahraman Venom izle. Bu karaktere hayat verecek ünlü oyuncu Tom Hardy faktörü sayesinde filme olan heyecan bir kat daha artmış görülüyor.

Venom, Sony Pictures'ın yapımı olacak ve film takviminde çıkış tarihi  5 Ekim 2018 olarak gözüküyor. Tabi daha senaryo aşamasında olduğu için bu vizyon tarihi değişkenlik gösterebilir. Filmin senaryosunu ise Scott Rosenberg (Con Air, Gone in Sixty Seconds, High Fidelity) ve Jeff Pinkner (The Amazing Spider-Man 2, Jumanji reboot, The Dark Tower) yazacak. Bununla birlikte endişeye düşmemize sebep olan bir detay var. Filmin yapımcı koltuğunda Avi Arad ve Matt Tolmach bulunuyor. Yani film kendine ait bir evrende geçiyor olabilir.
“Zombieland”, “30 Minutes or Less” ve “Suç Çetesi” filmlerinin deneyimli yönetmeni Ruben Fleischer, “Venom”un yönetmenliğini üstleniyor. Örümcek Adam’ın ezeli düşmanı Venom’u Tom Hardy’nin oynadığı filmde aktöre 3 Oscar adayı Woody Harrelson, 4 Oscar adayı Michelle Williams, Altın Küre adayı Riz Ahmed, Jenny Slate ve Scott Haze gibi oyuncular eşlik ediyor. Marvel Sinematik Evreni’nde Örümcek Adam’a hayat veren Tom Holland’ın da filmde kısa bir sahnesinin olacağı gelen söylentiler arasında.
Spider-Man'i paylaşmalı olarak Marvel Sinematik Evreni ile paylaşan Sony, Venom izle için benzeri bir anlaşma yapacak mı bekleyip göreceğiz. Tom Holland'ın canlandırdığı ve Marvel Sinematik evreni'nde yer alan Spider-Man ile birlikte aynı hikayede görmeyi çok isteriz, ancak bunu şimdilik zaman gösterecek gibi duruyor.

Venom filminin kısa bir fragmanı yayınlanmış durumda Tom Hardy hayranları fragmana burada ulaşabilirler.
 Venom izle
  • Beğen
    0
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha