Quentin Tarantino'nun Yeni Filminin Vizyon Tarihi Belli Oldu

Quentin Tarantino'nun Yeni Filminin Vizyon Tarihi Belli Oldu

02 Aralık 2017

602 Okunma

Quentin Tarantino'nun çekimlerine başladığı yeni filmi 2019 Ağustos ayında gösterime girecek.

Quentin Tarantino' nun çekimlerine başladığı Charles Manson temalı yeni filmi , spekülasyonları da beraberinde getirdi.Hikayenin Charles Manson' un hayatına dair olduğunu düşünenlerin aksine, Tarantino yaptığı açıklamada çekeceği filmde Manson veya onun ailesini konuşmak yerine 1969 yılında işlenen bir çok cinayete odaklanmayı düşündüğünü belirtti.

Pulp Fiction filminin yönetmenliğini de yapmış olan Quentin Tarantino' nun bu yeni filminin ismi henüz netleşmese de gösterime gireceği tarih, filmin yapım ve dağıtımından sorumlu olan Sony tarafından açıklandı. Film 9 Ağustos 2019'da sinema severler ile buluşacak. Bu tarih Çok ilginç br tesadüfü de beraberinde getirmekte. Bu tarih Manson ailesinin işlediği cinayetlerin 50. yıldönümüdür.

Buvufilmizle olarak elimize geçen bilgiler doğrultusunda filmin konusunun da yavaş yavaş şekillenmeye başladığını söyleyebiliriz. Tarantino' nun 1969 Los Angeles yazını canlandırarak çekeceği filmde, senaryoyu okuyan bir kişiden edinilen bilgiye göre, başrol oyuncusu için adı geçen kişi ; çok büyük bir izleyici kitlesine ulaşmış bir dizide oynamış ve artık sinema sektörüne geçiş yapmak isteyen erkek bir aktöre yani televizyon yıldızına odaklanıyor.

Filmde diğer önemli karakterlerden biri olan Sharon Tate' yi canlandıracak kişinin Margot Robbie olacağına dair güçlü söylemler var. Sharon Tate 1960lı yılların ünlü Amerikalı aktristidir. 1968 yılında ünlü yönetmen Roman Polanski ile evlenir. Evlendikten 1 yıl sonra 1969 yılında 8 aylık hamileyken Charles Manson ve 4 müridi tarafından vahşice öldürülür. 

Filmde adı geçen diğer ünlü oyuncuların isimleri ise şöyle ; Tom Cruise, Leonardo DiCaprio, Brad Pitt ve Samuel L. Jackson.

Film hakkında kişisel yorumum , bizleri mükemmel bir filmin beklediği yönünde. Bu şekilde düşünmemin en önemli nedeni ortada gerçek bir hikaye var. Hem de ne hikaye ! Eğer bugüne dek Charles Manson ismini ve onun işlediği cinayetleri okuyup duymadıysanız, mutlaka detaylı bir şekilde bu konuyu araştırmanızı tavsiye ederim. Adamın yaptıkları gerçekten de hem çok vahşice hem de şeytanın aklına gelmeyecek türden cinayetler. Ben her daim senaryosu gerçek hayattan alınmış filmlerin fark yarattığını ve izleyiciye de o hissi verdiğini düşünenlerdenim. Hikaye gerçek olunca saçma sapan kurgu hataları da minumuma inmiş oluyor. Ayrıca oyuncular zorlama rol yerine olması gerektiği gibi oynuyorlar ve bu da daha kaliteli bir işin çıkmasına sebep oluyor. Zaten işin içinde Quentin Tarantino gibi sıradışı bir yönetmen varsa ortaya kötü bir filmin çıkması da pek mümkün gözükmüyor. Bu filmi mutlaka 2019 yılında izlenecek filmler listenize alınız.

Sözlerimize veda ederken size Quentin Tarantino' nun gelmiş geçmiş en ünlü filmi olan Ucuz Roman - Pulp Fiction filminin linkini veriyoruz. Keyifli seyirler dileriz.
Pulp Fiction izle

Bu yazı BUVUFilmizle.com tarafından yazılmıştır. Bu yazımızı alıntı yapmak isteyenler lütfen kaynak gösteriniz.
DMCA.com Protection Status
 
  • Beğen
    1
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha