Paul Walker Belgeseli Çekilecek

Paul Walker Belgeseli Çekilecek

27 Şubat 2018

572 Okunma

Paramount Network şirketi Paul Walker ' ın belgeselinin çekileceğini duyurdu.

Paramount Network ve  Network Entertainment şirketleri I am Heath Ledger belgeselinin yapımcısı Derik Murray ile birlikte Hızlı ve Öfkeli film serisinin hayatını kaybeden aktörü Paul Walker ' ın hayatını ve ölümünü kapsamlı bir belgeselde inceleyecek.

I am Heath Ledger ' ın dokümanını yöneten Adrian Buitenhuis, Paul Walker ' ın çekilecek belgeselinin de yönetmeni olacak.

Yapımcılar, I am Paul Walker belgeselinin, Walker'ın çoğunlukla kendisini en iyi tanıyan oyuncu arkadaşlarıyla röportaj yapacaklarını söylediler. Film, Walker'ın çok yönlü film kariyerini keşfedecek ve diğer şeylerin yanısıra, dünyanın okyanusları ve deniz yaşamı için aktörün tutkusunu ve yıkıcı depremden sonra Haiti'nin yeniden inşasına yardım etme çalışmalarını da sergileyecek.

Paul Walker, 2013 yılında Porsche marka bir araçla kaza yapmış ve hayatını kaybetmişti. Bu yaşanan trajedik olayda ünlü aktör henüz 40 yaşındaydı. Kaza sonrası yapılan incelemelerde ünlü otomobil markasının kusurlu olduğu ve dolaylı yoldan Paul Walker ' ın ölümüne sebebiyet verdiği yorumları yapılmıştı.

Çekilecek belgeselin yapımcısı Derik Murray daha önce de I am Heath Ledger ' a ek olarak John F. Kennedy Jr, Muhammad Ali, Bruce Lee gibi figürlerin de belgesellerinin yapımcılığını üstlenmişti.

Bu haberle birlikte bizde bir kez daha Paul Walker ' ı sevgiyle hatırlayarak onun sinema dünyasına armağan ettiği müthiş bir seri olan Hızlı ve Öfkeli izle filmini sizlere sunuyoruz. 

Bu yazı BuVuFilmizle.com adminleri tarafından yazılmıştır. Bu yazımızı alıntı yapmak isteyenler lütfen kaynak gösteriniz.
  • Beğen
    2
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir
Captcha